Yılmaz Dilek

Yüksek İnşaat Mühendisi

Bilgisayar Mühendisi

Sosyolog

İşletmeci

Öğretmen

İnşaat Bilirkişisi

Adalet Meslek Elemanı

Doktora Öğrencisi

Yılmaz Dilek

Yüksek İnşaat Mühendisi

Bilgisayar Mühendisi

Sosyolog

İşletmeci

Öğretmen

İnşaat Bilirkişisi

Adalet Meslek Elemanı

Doktora Öğrencisi

Yazılarım

Yılmaz kimdir?

26 Şubat 2018 Eğitim, Genel, İnşaat, İş, Yılmaz
Yılmaz kimdir?

Başkalarının sözleriyle ifade edecek olursam Yılmaz; “Zeki, yardımsever, şakacı, maceracı, tatlı, sabırsız, hayata ve haksızlığa karşı Asi bir Mühendis…” Neredeyse tüm sıfatları ile doğru bir tanımlama olsa da biraz daha ciddi olarak kendimi tanıtayım.

Daha ortaokul yıllarımdan beri hayalini kurduğum meslek olan “İnşaat Mühendisi” unvanını 21 yaşımda aldıktan sonra iş hayatına atıldım. Şantiyelerde ve proje üstünde çalıştığım yıllarda, yükselmek ve inşaat sektöründeki bilgimi arttırmak için yüksek lisans yapmanın en doğru yol olduğuna karar verdim. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünün “Hidrolik Anabilim Dalı”nda yüksek lisansımı 97,20 ortalama ile tamamladım. Şu an Dicle Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümü “Yapı Anabilim Dalı”nda Doktora yapmakta ve tez aşamasındayım. Ayrıca günümüz şartlarında inşaat sektörüne ve onun bağlı bulunduğu piyasaya daha hakim olabilmek için Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesinde 4 yıllık “İşletme” bölümünden mezun oldum ve Ahmet Yesevi Üniversitesi”nde Uzaktan öğrenim ile çok büyük bir tutkum olan “Bilgisayar Mühendisliği” okumaktayım.

Çalıştığım her kurum ve şirkette azim ile çalışarak tecrübe edinmeye ve öğrenme sürecimi daim kılmaya çalıştım. Ayrıca Mesleki Çalışkanlığım nedeniyle Ekim 2017 tarihinde bağlı bulunduğum İl Valiliğince “Başarı Belgesi” ile onurlandırıldım. Tüm bunların ışığında inşaat sektöründe önde giden bir kurumda/firmada çalışarak hizmette bulunmak ve kendimi mesleğimde geliştirip kariyerimi ilerletmek, vatanıma, milletime faydalı bir birey olmak istiyorum.

(Daha sonra çok daha detaylı bir biyografi paylaşmayı düşünüyorum…)

Yorum Yaz